A fantastic international team of polyglots, linguists and language lovers

Dana and her passion for languages

What do we want to give you?

We  support teaching with a wide range of diverse teaching materials in electronic form for all levels and various specializations: business, technical, medical or general language. Just choose. We can tailor lessons according to your requirements and preferences, so that we can embrace the lessons together and enjoy them to the fullest.

Why learn languages with our Dana's languages platform?

1. A unique team of multilingual professionals. Native speakers from different parts of the world

2. Lessons according to clients’ requirements

3. A wide range of quality teaching materials

4. Private group on Facebook for each language

5. Private or small group courses as desired (max. 3 participants)

6. Family environment

7. Attractive prices

8. Monthly schedule

9. Flexibility

10. Communication outside teaching hours through social media platforms to practice not only the formal but also the informal language. (Whatsapp, Facebook, Email, etc.)

 

8 languages that will become a memorable experience for you

What do our students think?

This is the best page for learning languages! Dana is professional and very well acess to students! If you want easy learn language try this school!
Mária-Netherlands
English
dakujem.. Dagmar bola skvelá, lekcie boli šité naozaj na mieru.. zadelenie do triedy B2 sa podarilo, účel je teda splneny a ja som spokojny..
Roman-Corsica
English
ak po dlhšom čase chcem dať odporúčanie na Dana's lenguages preberam už 10 lekciu chcem sa za všetko poďakovať Danke je príjemná trpezlivá vždy povzbudí aj keď si ti myslíš že stojíš na mieste ona ťa usmerní a dodá energiu na ďalšie lekcie a preto treba nabrať odvahu a investovať peniaze do lekcii s Dana's languages nebudete toho ľutovať. Je to fakt osoba na správnom mieste správna Kysučanka.Som rád že som ju kontaktoval vidím pomaličke kroky v chápaní Francúzštiny.Ďakujem Danka
Anton-France
French
Danku máme "doma" už niekoľko rokov. Učí on line môjho teraz už 13 ročného syna francúzsky aj anglicky. A ide to ako po masle . Je to vynikajúca učiteľka. Vždy 100% pripravená. Všetky podklady v predstihu na nás čakajú v maily. Nikdy nič nemusím zháňať, všetko má Danka . Jej hodiny by som doporučila úplne každému. Nikdy som s ňou nemala nijaký problém, vždy sa dohodneme úplne vo všetkom. Je nadmieru flexibilná, ochotná, svedomitá a pracovitá. Popri všetkom veselá, priateľská, pozitívna a veľmi milá. No neviem si predstaviť, že by sa podarilo niekomu, ju v týchto všetkých skvelých vlastnostiach prekonať. Jej pozitívna motivácia pri učení len všetko veľmi pekne podporuje a dovedie vás do cieľa a to naučiť sa nový jazyk Danka ďakujeme, že sme Ťa našli.
Pascal-Slovakia
French-English
Danku odporúčam všetkými desiatimi. Najlepšia učiteľka👏🏻 Prvý krát v živote sa naozaj a úprimne vždy teším na hodiny s ňou, pretože to proste vie. Okrem toho,že je to veľmi milá osôbka a veľa sa nasmejeme, vie toho veľa o francúzsku,čo je tiež veľké plus čo sa týka informovanosti. Takze Danka ja veľmi ďakujem za hodiny s tebou. ❤️
Katarína-France
French
Danka ma pripravovala na maturitné skúšky, je veľmi profesionálna, milá a veľmi dobre som ju vždy pochopila. Vďaka nej som zmaturovala na výbornú ako z francúzskeho tak aj z anglického jazyka. Som jej veľmi vďačná.
Pavlina-Slovakia
French-English
Danka is a super teacher, I really enjoyed the classes in French. I learned really fast speaking on a high level. Memorizing new words was very easy, which is the reason why I think about learning Italien now👍
Julia-Switzerland
French
Danka is a super teacher, I really enjoyed the classes in French. I learned really fast speaking on a high level. Memorizing new words was very easy, which is the reason why I think about learning Italien now👍
Julia-Switzerland
French

Join our team!

We recruit teachers who are passionate about languages, motivated and share the same values as Dana's languages.

Send your CV

SIRET 892 995 879 00012

 

Let's stay connected